Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Левкозија на Никозија презапишувајќи врз пренасочување)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Азија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кипар]]
[[Категорија:Турска Република Северен Кипар]]