Разлика помеѓу преработките на „Ференц Казинци“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{УнгарскиПоети}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Унгарски писатели]]
[[Категорија:Унгарски поети]]