Разлика помеѓу преработките на „Добрица Ќосиќ“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(создавање нова страница)
 
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија: Српски писатели]]
[[Категорија: Српски политичари]]