Разлика помеѓу преработките на „Џовани Батиста Ходиерна“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Италија-био-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{Лични податоци
| NAME = Ходиерна, Џовани Батиста