Разлика помеѓу преработките на „Југославија“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 79.125.203.233 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Југославија-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Југославија|*]]
[[Категорија:Поранешни држави на Балканот]]