Разлика помеѓу преработките на „Џибути (град)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Африка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Џибути]]
[[Категорија:Главни градови во Африка]]