Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Асанж}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]