Полинезија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 83 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q35942 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Океанија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Полинезија|*]]