Разлика помеѓу преработките на „Тигар (река)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 46.29.174.31 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{река-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Реки во Сирија]]
[[Категорија:Реки во Турција]]