Разлика помеѓу преработките на „Придавка“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 213.135.184.30 (разговор), вратено на последната верзија на 46.211.126.42)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Зборовни групи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Придавки|*]]