Разлика помеѓу преработките на „Егејско Море“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на Makedonets (разговор), вратено на последната верзија на Инокентиј)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Егејско Море}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Егејско Море| ]]
[[Категорија:Мориња во Европа]]