Разлика помеѓу преработките на „Њу Орлеанс“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:Полдери со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{reflist}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Луизијана]]
[[Категорија:Полдери]]