Разлика помеѓу преработките на „Лебед“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
*Новозеландски лебед (''-{C. sumnerensis}-'')
'''Коскороба лебеди (''-{Coscoroba}-'')'''
{{Нормативна контрола}}