Разлика помеѓу преработките на „Синдски јазик“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Јазици во Пакистан}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Синдски јазик|*]]