Разлика помеѓу преработките на „Палауански јазик“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сундско-сулавески јазици]]
[[Категорија:Јазици во Палау]]