Разлика помеѓу преработките на „Нилосахарски јазици“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Нило-сахарски-јазици-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Нилосахарски јазици|*]]