Разлика помеѓу преработките на „Ролинг Стоун“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(граматички поправки, промени во стилот)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* {{myspace|rollingstonemagazine}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Роулинг Стоун| ]]
[[Категорија:Американски месечни магазини]]