Разлика помеѓу преработките на „Нептун“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Сончев систем}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Планети во Сончевиот систем]]
[[Категорија:Нептун| ]]