Разлика помеѓу преработките на „Пасење“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 13 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3239189 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{animal-stub}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Исползување на земјиштето]]
[[Категорија:Добиток]]