Разлика помеѓу преработките на „Лав III Сириец“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q31755)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Шаблон:Византија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Исавријанoва династија]]
[[Категорија:Византиски императори од 8 век]]