Разлика помеѓу преработките на „Митлерес Несетал“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q316409 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{coord|51.000|N|10.650|E|display=title|source:dewiki}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]