Разлика помеѓу преработките на „Микелоцо“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{1911}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Микелоци, Микелоцо ди Бартоломео}}
[[Категорија:Луѓе од Фиренца]]