Разлика помеѓу преработките на „Пасиште“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Степа]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Добиток]]
[[Категорија:Релјефни форми]]