Разлика помеѓу преработките на „Источен Холштајн“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Coord|54.17|10.83|display=title|format=dms}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Источен Холштајн| ]]