Ќаба: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 8 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 79.125.203.145 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Islam-stub}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Ислам]]
[[Категорија:Исламска архитектура]]