Разлика помеѓу преработките на „Томас Кромвел“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Англија-политичар-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 1480-тите]]
[[Категорија:Починати во 1540 година]]