Разлика помеѓу преработките на „Западна Померанија-Грајфсвалд“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{coord|53|50|N|13|40|E|display=title|scale:300000}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Померанија-Грајфсвалд| ]]