Разлика помеѓу преработките на „Сукре“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (fixing dead links)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Јужна Америка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Боливија]]
[[Категорија:Департман Чукисака]]