Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
Ред 90:
{{Commonscat|Annapolis, Maryland}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Мериленд]]
[[Категорија:Главни градови на американските сојузни држави]]