Разлика помеѓу преработките на „Берген“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.bergen-guide.com/ www.bergen-guide.com Водич низ Берген]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Норвешка]]
[[Категорија:Норвешка]]