Разлика помеѓу преработките на „Стив Рајх“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
<div class="references-small">
{{reflist}}
{{Нормативна контрола}}