Разлика помеѓу преработките на „Јужноафриканска Република“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 89.205.106.87 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Африка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Јужноафриканска Република| ]]
[[Категорија:Држави во Јужна Африка]]