Разлика помеѓу преработките на „Харисбург (Пенсилванија)“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 82 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q25280 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Пенсилванија]]
[[Категорија:Главни градови на американските сојузни држави]]