Разлика помеѓу преработките на „Гепард“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Мачки]]