Разлика помеѓу преработките на „Кнежевство Антиохија“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Крстоносни држави}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Крстоносни држави]]