Разлика помеѓу преработките на „Северина Вучковиќ“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вучковиќ}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хрватски пејачи]]
[[Категорија:Римокатолички христијани од Хрватска]]