Разлика помеѓу преработките на „Мец“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Префектури на регионите во Франција}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Мец| ]]
[[Категорија:Градови во Франција]]