Разлика помеѓу преработките на „Источни Словени“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Бришење на "Origins_500A.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jameslwoodward|Jameslwoodward...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Словенски народи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Источни Словени]]