Разлика помеѓу преработките на „Тасос“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 46.12.78.141) и вратена преработката 3302121 на Raso mk)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Егејско Море}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Острови во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Грчки острови]]