Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Кромвел, Ричард}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Лордови-заштитници]]
[[Категорија:Родени во 1626 година]]