Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Монарси на Шпанија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 1938 година]]
[[Категорија:Живи луѓе]]