Разлика помеѓу преработките на „Геолошки топографски институт на САД“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://pubs.er.usgs.gov/usgspubs/index.jsp?view=adv Складиште на издадените дела и списанија на USGS] {{en}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски федерални служби]]
[[Категорија:Геолошки организации]]