Разлика помеѓу преработките на „Група 5 на периодниот систем“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 37 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q193276 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Елементи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Групи на хемиски елементи]]