Разлика помеѓу преработките на „Пау Гасол“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (додадена Категорија:НБА кошаркари со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Гасол, Пау}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Шпански кошаркари]]