Разлика помеѓу преработките на „Чикаго (филм)“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(→‎Приказна: ситна поправка)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОскарФилм}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филмови од 2002]]
[[Категорија:Американски филмови]]