Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://www.a1.com.mk/emisii/serii/serija.asp?ID=40 А1 Телевизија]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Телевизиски серии со почеток во 2002 година]]
[[Категорија:Истрага на местото на злосторството|Мајами]]