Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 40 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q189108 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Шаблон:Римски императори}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Валентинијанова династија]]
[[Категорија:Родени во 359 година]]