Разлика помеѓу преработките на „Родос (град)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 79.125.234.122 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Светско наследство во Грција}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Светско наследство во Грција]]
[[Категорија:Места во Грција]]