Разлика помеѓу преработките на „Интернет-банкарство“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 37 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q188506 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
<references/>
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија: Веб апликации]]
[[Категорија: Банкарски технологии]]