Разлика помеѓу преработките на „Иван I“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Руски владетели}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Монарси на Владимирско-суздалското кнежество]]
[[Категорија:Монарси на Московското кнежество]]